برنامه ریزی برای پولدار شدن - برنامه روز بیست و ششم

  تبلیغات

برنامه ریزی برای پولدار شدن - برنامه روز بیست و ششم

    1391/08/03

رویای ثروت

 

در رؤیاهایتان به دنبال‌ایده های پول ساز بگردید

 

اگر به طور کلی از رؤیاهایتان غافلید، همان طور که بیشتر ما اینگونه هستیم، در این صورت یکی از قدرتمندترین منابعی را که در اختیارتان است، از دست می‌دهید. رؤیاها حلقه های اساسی و مهم بین تجربه های خودآگاه و آرزوها و اهداف ناخودآگاه هستند.

 

رؤیاها نتیجه درست کار نکردن نورون ها و بافت های عصبی هنگام خواب نیستند، بلکه اگر روان شناسی را مانند یک شبکه اینترنتی در نظر بگیریم، رؤیاها مانند راه های ارتباطی به این شبکه هستند که بین شما و همه انسان ها ارتباط برقرار می‌کنند. رؤیاها ما را به چیزی وصل می‌کنند که «کارل جانگ» آن را «هوشیاری جمعی نژاد ما» می‌نامد و این قدرت رؤیاهای ما می‌تواند چیزهایی به ما بیاموزد که واقعاً در زندگی ما مهم هستند.

 

علم مدرن به ما آموخته است که ما فقط از 15 درصد مغزمان استفاده می‌کنیم. دقیقتر این است که بگوییم، 15 درصد از مغزمان را برای آن دسته از فرایندهای فیزیکی قابل اثبات بدنمان استفاده می‌کنیم که علم می‌تواند آن ها را اندازه گیری کند. در واقع، انجام فرایندهای فیزیکی، فقط 15 درصد از قدرت مغز، را مورد استفاده قرار می‌دهد.

 

85 درصد دیگر مغز، با تفاوت نسبی زیاد، درگیر همه چیزهایی است که حتی علم تجزیه گرا، که چیزهای خیلی کوچک و ظریف را مورد مطالعه قرار می‌دهد نیز نمی‌تواند آن ها را اندازه گیری کند. مثلاً خلاقیت، احساسات و رؤیاها از آن دسته هستند. حقیقت زندگی این است که قسمت کمی از قدرت مغز در برخوردهای واقعی و عملی با جهان فیزیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

قسمت اعظم قدرت روان شناسی، درگیر جذب تجربه ها به سمت شماست، درگیر تعامل با کسانی است که با آنها ملاقات می‌کنید و یا آرزوی ملاقات با آنها را دارید، درگیر تجربه حوادث گوناگون در سطح روان شناسی است، قبل از این که شما آنها را در جهان خارج تجربه کنید.

 

بیشتر این کارها در رؤیاهایتان انجام می‌گیرد. وقتی می‌خوابید، دقیقاً طبق ارزوها امیدها و ترس هایتان عمل می‌کنید، و این ها را در یک سطح احساسی و به همراه انسان های دیگر انجام می‌دهید، و سپس انتخاب می‌کنید که کدام یک از این اتفاقات را در زندگی‌تان تجربه کنید. این قدرتی است که ابهت و شکوه دارد و من پافشاری می‌کنم که امروز آن را حفظ کنید.

 

نه تنها به رؤیاهایتان، بلکه به ندای درونی‌تان که می‌داند چه کاری باید انجام دهید، توجه کنید. به‌ایده ها، انگیزه ها و درخواست های کمک گوش کنید. به شمّ خود اعتماد کنید.

 

هم اکنون 5 دقیقه فرصت دارید تا حقیقت جملات زیر را درک کنید:

من به هوشمندی غریزه ها و رؤیاهایم ایمان دارم. من رؤیاهایم را به خاطر خواهم آورد، و از هر دانش و بصیرتی که رؤیاهایم به من می‌دهند آگاه خواهم بود.

 

اقدام کنید:همین حالا تصمیم بگیرید که نه تنها به رؤیاهایتان، بلکه به شم و غریزه‌تان نیز توجه کنید. امشب دفترچه یادداشت های رفاهی خود را کنار رختخوابتان بگذارید، و به خودتان بگوئید که می‌خواهید یک‌ایده پول ساز را به رؤیاهای شما بیاورد. فردا صبح رؤیاهایتان را بنویسید و ببینید که آیا می‌توانید از آنها چیزی بیاموزید. به صورت نمادین و نه بطور واقعی، بر وقایع موجود در رؤیاهایتان بنگرید، و آنگاه حکمتی که می‌یابید، کاملاً غافلگیر می‌شوید.

 
«قدرت بینایی شما تنها زمانی شفاف می‌شود که شما به درون قلب خود می‌نگرید. کسی که به بیرون می‌نگرد، رؤیا می‌بیند؛ و کسی که به درون می‌نگرد، بیدار می‌شود.»
کارل جانگ

 خرید آنلاین کارت شارژ


    کتاب رازهای جذب دیگران

جذب دیگران

 آیا از بازیچه شدن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خسته شده اید؟آیا گاهی اوقات احساس می کنید کسی به حرف شما توجه نمی کند و یا به اندازه کافی مورد احترام قرار نمی گیرید؟آیا تاکنون دوست داشته اید که کنترل هر مکالمه یا موقعیتی را در دست بگیرید؟شما میتوانید با مطالعه اسرار موجود در این کتاب هر فردی را به هر کاری که دوست دارید وادار کنید و دیگر احساس ناتوانی نکنید!
با مطالعه این کتاب شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است و تشخیص دادن نیرنگها،تغییر دادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیتها با استفاده از دستورالعملهای آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده امکان پذیر شده است.

              

 
خواندن این مطالب را نیز به شما توصیه میکنیم :قدرت ذهن

روانشناسی

برنامه ریزی برای پولدار شدن

پولدار شدن

نیروی کائنات

انرژی مثبت

مثبت اندیشی

استوارت وایلد

نحوه پول دار شدن

اصول روان شناختی

دید مثبت به زندگی

افکار مثبت

آرامش در زندگی

موفقیت

رسیدن به موفقیت

کارل جانگلطفاً دیدگاه ها ، پرسش ها و تجربیات خود را در مورد برنامه ریزی برای پولدار شدن - برنامه روز بیست و ششم با ما در میان بگذارید

نام : *
ایمیل : *
دیدگاه : *
   

توییتر از Vine پرده برداشت

مهدی رحمتی از تیم ملی فوتبال کناره‌گیری کرد!

بزرگترین پازل جهان

فناوری جدید باتری با 10 برابر عمر باتری‌های کنونی

چشمتان چند مگاپیکسل است

جسد مجری «ورزش از نگاه‌ دو» در خانه‌اش کشف شد

خوردن گوشت بدن یک دوست برای زنده ماندن در سرما!!

جدول تغییرات ایجاد شده در تیم های لیگ برتر در نقل و انتقالات نیم فصل

شهاب حسینی و نگار جواهریان در "حوض نقاشی"

عکس روز - آقای رئیس جمهور دست به فرمان شد!

عکس - زین الدین زیدان در نقش بابا نوئل!!

طبخ کباب 150 متری در اوکراین

زنی که 11 سال مو های خود را کوتاه نکرده

افزایش بی سابقه قیمت بنزین در آمریکا

فوران آتشفشان اتنا در ایتالیا

سنگ فرش کردن مکانیزه خیابان در هلند

چتری برای حلزون

قروباغه بند انگشتی

اگر جذابم چرا مجرم؟ (قسمت ششم) بررسى "اولوتهاى رابطه"

رژیم های غذایی مبتنی بر گروه خونی - واکسن آنتی ژن

سربازان فرانسه در مالی

خشم مردم کره جنوبی از آزمایش هسته ای کره شمالی