رابطه زمان تخمک گذاری و جنسیت فرزند

  تبلیغات

    کتاب تعیین جنسیت کودک (دختر یا پسر !)

تعیین جنسیت جنین

 انتخاب جنسیت فرزند و زیبایی آن همیشه مسئله‌ای جالب و جذاب برای خانواده‌ها بوده است اکثر افراد دوست دارند نقش مهمی در تعیین جنسیت فرزند خود داشته باشند که این امر با توجه به پیشرفت دانش بشری محال نیست. با توجه به شرایط زندگی امروز بعضی از زوجین به تک فرزندی روی آورده‌اند و مایلند که جنس تک فرزندشان مطابق سلیقه آنها باشد. در این کتاب چگونگی تعیین جنسیت،زیبایی جنین، مراقبت‌های بارداری و تغذیه در دوران بارداری و... لحاظ شده است تا به امید خدا، زوجین بتوانند نهایت استفاده را از این کتاب داشته باشند.

              

 

رابطه زمان تخمک گذاری و جنسیت فرزند

    1391/01/29

نکته بسیار مهم در خصوص تعیین جنسیت کودک:

به کلیه زوجینی که قصد بچه دار شدن و همچنین تعیین جنسیت فرزند خود را دارند پیشنهاد می گردد با هزینه ای اندک کتاب تعیین جنسیت کودک که در بالای همین صفحه قابل مشاهده است را خریداری نمایند و از مطالب و نکات بسیار آموزنده آن که تا کنون در جایی درج نگردیده است بهره مند گردند.


 

48 الی 72 ساعت قبل از تخمک گذاری،  احتمالی باروری دختر، بالای 90% است.

 

از 48 ساعت بعد از تخمک گذاری، احتمال باروری دختر افزایش می‎یابد.

 

36 ساعت حوالی تخمک گذاری، احتمال باروری پسر، بالای 90% است.

 

نزدیک زمان تخمک گذاری، به دلیل این  که ترشحات قلیایی بیشتر وجود دارد، مولد اسپرم پسر بیشتر و بهتر می‎تواند عبور کند و در روزهایی که از زمان تخمک گذاری فاصلۀ بیشتری دارد، ترشحات، اسیدیتۀ بیشتری دارند و احتمال بارداری دختر، افزایش می‎یابد و در روزهای بعد از تخمک گذاری، مثلا 48 تا 72 ساعت بعد از تخمک گذاری به دلیل این ترشحات عبور کنند و اگر بارداری اتفاق بیفتد، احتمال دختر شدن جنین، مجدداً بالا خواهد رفت. بنابراین، اهمیت زمان تخمک گذاری، برای تعیین جنسیت، زیاد است و مهم این است که روز تخمک گذاری، بسیار دقیق تعیین گردد.
چگونگی تعیین زمان تخمک گذاری:

 

روش‎های مختلفی برای تعیین زمان تخمک گذاری وجود دارد:

 

توسط اندازه گیری دمای بدن

 

ترشحات رحمی

 

تست هورمون LH

 

سونوگرافی

 

درد زیر دل
روش اندازه گیری دمای بدنBBT

 

بعد از زمان تخمک گذاری، کمی افزایش درجه حرارت بدن از 2/0 تا 5/0 درجه سانتی گراد اتفاق می‎افتد. زن با ید هر روز صبح، قبل از خارج شدن از بستر، دمای بدن خود را اندازه گیری کند  و در داخل جداول اندازه گیری، ثبت نماید. اندازه گیری دمای بدن،  از اولین روز قاعدگی شروع شده تا اولین روز قاعدگی بعدی، ادامه می‎یابد و بهتر است که اندازه گیری دمای بدن ساعت معینی از روز انجام گردد.

 

اندازه گیری دمای بدن، در هفته‌های دوم و سوم، باید با  دقت انجام شود.

 

عوامل تغییر دهنده زمان تخمک گذاری:

 

مسافرت‌های طولانی و  خسته کننده

 

استرس و اضطراب

 

ورزش‌های سنگین

 

گرسنگی و رژیم‌های لاغر کننده

 

چاقی و  اضافه وزن

 

ترشحات رحمی

 

در حوالی تخمک گذاری ترشحاتی که از دهانۀ رحم خارج می‎شود، بیشتر شده و شکل شفاف و کشدار پیدا می‎کند. در روز تخمک گذاری، این ترشحات حجیم‎تر شده و حالتی شبیه به سفیدۀ  تخم مرغ خام دارد. البته گاهی اوقات دیدن  ترشحات نشانۀ وقوع تخمک گذاری نیست و نباید با دیدن این ترشحات، تصور کرد که در آن روز، تخمک گذاری اتفاق افتاده است زیرا گروهی از زنان 3 تا 5 روز این ترشحات را می‎بینند و اگر فقط به این ترشحات اکتفا شود، احتمال خطا بالا خواهد رفت.

 

معمولاً اینگونه ترشحات، در زنانی که سیکل‌های 28 روزه دارند، از روز 10  الی 12 قاعدگی، شروع می‎شود.
تست هورمون LH

 

هورمون LH، در حوالی زمان تخمک گذاری، شروع به افزایش می‎کند و با افزایش سریع هورمون LH، تخمک گذاری اتفاق می‎افتد.

 

اندازه گیری تست LH میتواند به ما کمک کند  تشخیص دهیم  که در حال نزدیک تر شدن به زمان تخمک گذاری هستیم. متاسفانه کیت تست LH بندرت توسط داروخانه‌ها ارائه می‌شود.

 

اندازه گیری تست باید در وسط روز انجام گیرد و قبل از اندازه گیری تست، نباید مایعات فراوان نوشیده شود و بهتر است آزمایش با ادرار غلیظ انجام گردد.

 

تست تا علامت فلش کیت به مدت 30 ثانیه داخل ادرار نگه داشته شود و بعد از مدت 10 دقیقه جواب مشخص می‎شود.

 

اگر یک خط مشخص شد جواب تست منفی است.

 

اگر دو خط نمایان شد جواب تست مثبت است.
سونوگرافی و تعیین زمان تخمک گذاری

 

انجام سونوگرافی، برای تعیین روز دقیق تخمک گذاری، باید توسط افراد ماهر و با تجربه انجام گردد. بعضی از پزشکان اطلاع چندانی در این باره ندارند بنابراین باید توسط سونوگرافیست ماهر انجام شود.
درد زیر و دل و احتمال تخمک گذاری

 

عده‎ای از زنان، در روز تخمک گذاری، درد شدیدی در ناحیۀ پایین شکم خود، احساس می‌کنند که این درد، لحظه‎ای بوده وظرف مدت کوتاهی، از بین می‎رود. معمولاً علت این درد شدید، پاره شدن فولیکول است. تخمک از داخل فولیکول رها شده (آزاد سازی تخمک) که به آن تخمک گذاری می‎گویند.

 

نقش امراض در تعیین جنسیت فرزند: بعضی از بیماریها نقش مهمی در تعیین جنسیت دارند. زنانی که به اندومتریوز (عفونت رحمی) مبتلا هستند، احتمال تولد فرزند دختر در آنها افزایش می‎یابد. زیرا در بیماران مبتلا به آندومتریوز، گلبولهای سفید فراوانی در رحم و مسیر عبور اسپرم‌ها وجود دارد که باعث کندی حرکت  اسپرم‎ها می‌شود، از آنجایی که اسپرم پسر، ضعیف تر است،  احتمال این که بتوانند خود را به تخمک برساند، بسیار کم خواهد بود.

 

به دنبال درمان اندومتریوز، احتمال بارداری پسر افزایش می‌یابد. وجود عفونت‌های مختلف زنان هم به همین دلیل، احتمال بارداری پسر را کم خواهد  کرد.خرید آنلاین کارت شارژ


    کتاب رازهای جذب دیگران

جذب دیگران

 آیا از بازیچه شدن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خسته شده اید؟آیا گاهی اوقات احساس می کنید کسی به حرف شما توجه نمی کند و یا به اندازه کافی مورد احترام قرار نمی گیرید؟آیا تاکنون دوست داشته اید که کنترل هر مکالمه یا موقعیتی را در دست بگیرید؟شما میتوانید با مطالعه اسرار موجود در این کتاب هر فردی را به هر کاری که دوست دارید وادار کنید و دیگر احساس ناتوانی نکنید!
با مطالعه این کتاب شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است و تشخیص دادن نیرنگها،تغییر دادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیتها با استفاده از دستورالعملهای آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده امکان پذیر شده است.

              

 
خواندن این مطالب را نیز به شما توصیه میکنیم :تعیین جنسیت نوزاد

جنسیت فرزند

تعیین جنسیت فرزند

زمان تخمک گذاری

چگونگی تعیین زمان تخمک گذاری

روش اندازه گیری دمای بدنBBT

تست هورمون LH

سونوگرافی و تعیین زمان تخمک گذاری

سونوگرافی

درد زیر و دل و احتمال تخمک گذاری

درد زیر و دل

چگونه جنس نوزاد خود راتعیین کنیم

چگونه جنس فرزند خود راتعیین کنیملطفاً دیدگاه ها ، پرسش ها و تجربیات خود را در مورد رابطه زمان تخمک گذاری و جنسیت فرزند با ما در میان بگذارید

نام : *
ایمیل : *
دیدگاه : *
   

فاطمه در تاریخ 1391/12/24 نوشته:

جنسیت

نازنین امیر نژاد در تاریخ 1391/11/14 نوشته:

سلام .من 3-4 روز قبل و بعد از خونریزی پریودی لک بینی دارم .آیا این لک بینی ها جزروزهای پریودی هست یا خیر ؟اگر لک بینی وحساب نکنم پریود من 6 تا 7 روزه می باشد .

حنانه از تهران در تاریخ 1391/10/12 نوشته:

با سلام وتشکر از مطالب مفید وجامعتون.
برای داشتن فرزند پسر رعایت فقط یک روش(مثلا فقط دوش واژینال را انجام داد)کافیه یا نه؟من یه دختر 4ساله دارم الآن پسر میخوام،با همسرم تو برنامه غذاییمون از موادی که طبع گرم دارن استفاده میکنیم تقریبا 4ماهه شروع کردیم،نزدیک 3ماهه خودم ماست دوغ پنیر استفاده نکردم وتمام غذاهامون گرمه با این شرایط فقط از دوش واژینال استفاده بشه کافیه؟لطفا راهنماییم کنید.در ضمن در مورد استفاده از دوش وازینال برایم توضیح بدید با تشکر

سحر در تاریخ 1391/08/28 نوشته:

سلم من امروز روز دوازدهم پریودیم بود از کیت تخمک گذاری استفاده کردم که یک خط پررنگ بالا ویک خط بی رنگ پایین بود ایا جواب تست منفی اسس یا مثبت

محمد در تاریخ 1391/08/21 نوشته:

خوب بود

mahbube در تاریخ 1391/07/24 نوشته:

rastesh man aslan nemitunam zman tokhmak gozarimo taiin konam
chon periodim namonazame.....
chikar konam???????//

فاطمه در تاریخ 1391/07/05 نوشته:

با سلام وتشکر از مطالب مفید وجامعتون.
برای داشتن فرزند پسر رعایت فقط یک روش(مثلا فقط دوش واژینال را انجام داد)کافیه یا نه؟من یه دختر 3ساله دارم الآن پسر میخوام،با همسرم تو برنامه غذاییمون از موادی که طبع گروم دارن استفاده میکنیم تقریبا 4ماهه شروع کردیم،با این شرایط فقط از دوش واژینال استفاده بشه کافیه؟لطفا راهنماییم کنید.سنم 32 سال است.خیلی ممنونم.

توییتر از Vine پرده برداشت

مهدی رحمتی از تیم ملی فوتبال کناره‌گیری کرد!

بزرگترین پازل جهان

فناوری جدید باتری با 10 برابر عمر باتری‌های کنونی

چشمتان چند مگاپیکسل است

جسد مجری «ورزش از نگاه‌ دو» در خانه‌اش کشف شد

خوردن گوشت بدن یک دوست برای زنده ماندن در سرما!!

جدول تغییرات ایجاد شده در تیم های لیگ برتر در نقل و انتقالات نیم فصل

شهاب حسینی و نگار جواهریان در "حوض نقاشی"

عکس روز - آقای رئیس جمهور دست به فرمان شد!

عکس - زین الدین زیدان در نقش بابا نوئل!!

طبخ کباب 150 متری در اوکراین

زنی که 11 سال مو های خود را کوتاه نکرده

افزایش بی سابقه قیمت بنزین در آمریکا

فوران آتشفشان اتنا در ایتالیا

سنگ فرش کردن مکانیزه خیابان در هلند

چتری برای حلزون

قروباغه بند انگشتی

اگر جذابم چرا مجرم؟ (قسمت ششم) بررسى "اولوتهاى رابطه"

رژیم های غذایی مبتنی بر گروه خونی - واکسن آنتی ژن

سربازان فرانسه در مالی

خشم مردم کره جنوبی از آزمایش هسته ای کره شمالی