اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند

  تبلیغات

    کتاب تعیین جنسیت کودک (دختر یا پسر !)

تعیین جنسیت جنین

 انتخاب جنسیت فرزند و زیبایی آن همیشه مسئله‌ای جالب و جذاب برای خانواده‌ها بوده است اکثر افراد دوست دارند نقش مهمی در تعیین جنسیت فرزند خود داشته باشند که این امر با توجه به پیشرفت دانش بشری محال نیست. با توجه به شرایط زندگی امروز بعضی از زوجین به تک فرزندی روی آورده‌اند و مایلند که جنس تک فرزندشان مطابق سلیقه آنها باشد. در این کتاب چگونگی تعیین جنسیت،زیبایی جنین، مراقبت‌های بارداری و تغذیه در دوران بارداری و... لحاظ شده است تا به امید خدا، زوجین بتوانند نهایت استفاده را از این کتاب داشته باشند.

              

 

اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند

    1391/01/30

نکته بسیار مهم در خصوص تعیین جنسیت کودک:

به کلیه زوجینی که قصد بچه دار شدن و همچنین تعیین جنسیت فرزند خود را دارند پیشنهاد می گردد با هزینه ای اندک کتاب تعیین جنسیت کودک که در بالای همین صفحه قابل مشاهده است را خریداری نمایند و از مطالب و نکات بسیار آموزنده آن که تا کنون در جایی درج نگردیده است بهره مند گردند.

 

کمبود ویتامین ث باعث کاهش کارایی اسپرم خواهد شد  و شکل طبیعی اسپرم‎ها را کاهش می‎دهد. افزودن این ویتامین به رژیم غذایی مرد، باعث افزایش حجم و بالا رفتن تعداد اسپرم‌های نرمال و متحرک می‌شود. برای دست‎یابی به جنسیت پسر، به مقدار کافی اسپرم‌های سالم و متحرک، نیازمندیم.

 

اثر سیگار بر جنسیت فرزند:

 

در والدینی که سیگار مصرف می‌کنند، بر اثر تغییرات در مکانیسم هورمون‎ها و عدم تنظیم شرایط فیزیولوژیک اسپرم‎ها، احتمال باروری دختر، افزایش خواهد یافت.
اثر فصول بر تعیین جنسیت:

 

نمی‎توان ادعا کرد که قطعاً فصول سال می‌تواند بر روی جنسیت فرزند تاثیر گذارد اما در مناطق مختلف دنیا، ممکن است تولد یک جنسیت خاص، در بعضی از فصول، زیاد شود و این پدیده ممکن است تنها مختص شرایط آب و  هوایی همان منطقه باشد یا به نحوۀ تغذیه در آن فصل خاص، ربط داشته باشد.

 

مثلاً خوردن یک میوۀ خاص، در یک فصل خاص، می‎تواند تولد یک نوع جنسیت را در یک  منطقه افزایش دهد یا تغییر املاح آب آشامیدنی در فصول مختلف، در محیط ‌های جغرافیایی متفاوت، می‌تواند روی سطح کلسیم و منیزیم آب آشامیدنی، تاثیر گذارد و نسبت جنسیت فرزند  را تغییر دهد.
 رژیم غذایی و تعیین جنسیت:

 

رژیم غذایی نیز می‌تواند تا حد زیادی در تعیین جنسیت فرزند نقش داشته باشد. دیده شده که در بعضی مناطق دنیا، یا بعضی از فصول سال، به علت مصرف مواد غذایی خاص آن منطقه، یک جنسیت خاص شیوع بیشتری دارد.

 

باید رژیم غذایی مناسب استفاده گردد که هم از نظر یونی، هم از نظر اسیدی و قلیایی شدن خون و هم ‌تأمین تمام نیاز‌های پایه‌ی بدن مناسب باشد.

 

رعایت درست مصرف مواد غذایی، برای تعیین جنسیت پسر و دختر، می‌تواند درصد موفقیت را افزایش دهد.
بهترین سن برای بچه دار شدن:

 

بهتر است که بعد از حاملگی کامل بچه دار شد. آمادگی پدر و مادر شدن نیز مهم است. برخی از زنان به علت اینکه دوست دارند قبل از تشکیل خانواده برخی کارها را انجام دهند، تا سن سی سالگلی بارداری را به تعویق می‌اندازند. در حقیقت بیشتر زنان بین 20 تا 30 سالگی باردار می‎شوند.

 

تحقیقات نشان داده که بهترین سن بارداری بین 23 تا 29 سالگی می‎باشد.


در سنین بالاتر احتمال داشتن کودکی با سندرم داون بیشتر می‎شود.خرید آنلاین کارت شارژ


    کتاب رازهای جذب دیگران

جذب دیگران

 آیا از بازیچه شدن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خسته شده اید؟آیا گاهی اوقات احساس می کنید کسی به حرف شما توجه نمی کند و یا به اندازه کافی مورد احترام قرار نمی گیرید؟آیا تاکنون دوست داشته اید که کنترل هر مکالمه یا موقعیتی را در دست بگیرید؟شما میتوانید با مطالعه اسرار موجود در این کتاب هر فردی را به هر کاری که دوست دارید وادار کنید و دیگر احساس ناتوانی نکنید!
با مطالعه این کتاب شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است و تشخیص دادن نیرنگها،تغییر دادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیتها با استفاده از دستورالعملهای آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده امکان پذیر شده است.

              

 
خواندن این مطالب را نیز به شما توصیه میکنیم :اثر ویتامین ث بر جنسیت نوزاد

اثر ویتامین ث در دوران بارداری

اثر فصول بر تعیین جنسیت

تعیین جنسیت نوزاد و تاثیرات فصول

رژیم غذایی و تعیین جنسیت

تعیین جنسیت و رژیم غذایی

بهترین سن برای بچه دار شدن

بهترین زمان برای بارداریلطفاً دیدگاه ها ، پرسش ها و تجربیات خود را در مورد اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند با ما در میان بگذارید

نام : *
ایمیل : *
دیدگاه : *
   

توییتر از Vine پرده برداشت

مهدی رحمتی از تیم ملی فوتبال کناره‌گیری کرد!

بزرگترین پازل جهان

فناوری جدید باتری با 10 برابر عمر باتری‌های کنونی

چشمتان چند مگاپیکسل است

جسد مجری «ورزش از نگاه‌ دو» در خانه‌اش کشف شد

خوردن گوشت بدن یک دوست برای زنده ماندن در سرما!!

جدول تغییرات ایجاد شده در تیم های لیگ برتر در نقل و انتقالات نیم فصل

شهاب حسینی و نگار جواهریان در "حوض نقاشی"

عکس روز - آقای رئیس جمهور دست به فرمان شد!

عکس - زین الدین زیدان در نقش بابا نوئل!!

طبخ کباب 150 متری در اوکراین

زنی که 11 سال مو های خود را کوتاه نکرده

افزایش بی سابقه قیمت بنزین در آمریکا

فوران آتشفشان اتنا در ایتالیا

سنگ فرش کردن مکانیزه خیابان در هلند

چتری برای حلزون

قروباغه بند انگشتی

اگر جذابم چرا مجرم؟ (قسمت ششم) بررسى "اولوتهاى رابطه"

رژیم های غذایی مبتنی بر گروه خونی - واکسن آنتی ژن

سربازان فرانسه در مالی

خشم مردم کره جنوبی از آزمایش هسته ای کره شمالی