هشتمین قانون واقعی عشق : با مردان متاهل آشنا شويد

  تبلیغات

هشتمین قانون واقعی عشق : با مردان متاهل آشنا شويد

    1391/01/11


هر زني براي خود ليستي دارد كه در آن ويژگي‌هاي مرد ايده‌آل خود را نوشته است: ويژگي‌هاي فيزيكي، علاقمندها، رفتارهايي كه بايد با خانم خود داشته باشد، نوع زندگي و زبان عشق اما يك ويژگي وجود دارد كه فراموش كرده‌ايم آن را در ليست خود يادداشت كنيم و از همه ويژگي‌ها مهم‌تر است:


مرد ايده‌آل شما بايد مجرد باشد!!!


اين ويژگي در ليست شما نبايد ويژگي خوب يك مرد باشد، بلكه بايد ويژگي اصلي و درجه يك او باشد. مگر اينكه مبتلا به خودآزاري باشيد.


شايد پيش خودتان بگوييد «اُه! خودم اين را مي‌دانستم». بياييد با هم روراست باشيم. چند بار تا به حال پيش آمده با مردي آشنا شده‌ايد كه بعدها متوجه شده‌ايد متاهل يا به نوعي متاهل بوده است؟ مثلا همسرش دور از محل زندگي‌اش بوده است. مواري نيز پيش مي‌آيد كه مي‌گويد به زودي مجرد مي‌شود!! به زودي يعني چه زماني؟ به محض اينكه به همسرش بگويد با زن ديگري آشنا شده است؟!


در يكي از كتاب‌هاي خودم با عنوان « 100 سوال رايج درباره‌ي عشق ارتباط و روابط جنسي» واژه‌ي مجرد را معنا كرده‌ام. دليل اين كارم اين بود كه بعضي از ما زن‌ها، براي اينكه مجبور نشويم مرد مورد علاقه‌ي خود را كنار بگذاريم، معناي جديدي براي مجرد اختراع مي‌كنيم.


مجرد كسي است كه: بتواند آزادانه با شما آشنا شود، با هيچ فرد ديگري در ارتباط نباشد، فاقد همسر باشد، نامزد نداشته باشد، با كسي دوست نباشد، با كسي نزديكي نداشته باشد، تنها باشد و كاملا مال شما باشد.


ويژگي‌هاي زير شامل يك فرد مجرد نمي‌شود:


با يك نفر ارتباط دارد اما قول داده به زودي او را ترك كند!


با يك نفر ارتباط دارد اما او را دوست ندارد!


با يك نفر ارتباط دارد اما با هم سكس ندارند!


با يك نفر ارتباط دارد اما مي‌گويد به خاطر بچه‌اش مجبور است بماند!


با يك نفر ارتباط دارد اما همه چيز را به همسرش گفته و او راضي است!


با يك نفر ارتباط دارد و قصد جدايي هم ندارد ولي مي‌خواهد شما همچنان در كنارش باقي بمانيد!


با يك نفر ارتباط دارد و به تازگي جدا شده اما ممكن است رجوع كند!


به عبارت ديگر از مرداني كه متاهل هستند يا درگير هر رابطه‌ي ديگري مي‌باشند فاصله بگيريد.


اين روابط اغلب بسيار دردناك و آزار دهنده هستند. يك روش براي  اجتناب از چنين مرداني اين است كه پيش ازز آشنايي‌هاي فراوان، قانون شماره هشت را اجرا كنيد. يعني پيش از آنكه دعوت او را بپذيريد وضعيت تاهل او را بررسي كنيد. چطور؟ مستقيما از خودش بپرسيد. اگر به او شك پيدا كرديد، از دوستن مشترك تان سوال كنيد مي‌توانيد دعوت او را به يك روز ديگر موكول كنيد و در اين فاصله طي مكالمه‌هاي تلفني كوتاه، وضعيت تاهلش را بپرسيد.


اگر وقتي درباره‌ي روابطش مي‌پرسيد، طفره مي‌رود يا پس از چند جلسه آشنايي احساس مي‌كنيد موضوعي را مخفي مي‌كند: سريعا ارتباط خود را با او قطع كنيد. اگر نتوانست ذهن شما را از نگراني رها كند، او را براي هميشه فراموش كنيد. شما لياقت اين را داريد كه مردتان فقط مال خودتان باشد!خرید آنلاین کارت شارژ


    کتاب رازهای جذب دیگران

جذب دیگران

 آیا از بازیچه شدن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خسته شده اید؟آیا گاهی اوقات احساس می کنید کسی به حرف شما توجه نمی کند و یا به اندازه کافی مورد احترام قرار نمی گیرید؟آیا تاکنون دوست داشته اید که کنترل هر مکالمه یا موقعیتی را در دست بگیرید؟شما میتوانید با مطالعه اسرار موجود در این کتاب هر فردی را به هر کاری که دوست دارید وادار کنید و دیگر احساس ناتوانی نکنید!
با مطالعه این کتاب شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است و تشخیص دادن نیرنگها،تغییر دادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیتها با استفاده از دستورالعملهای آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده امکان پذیر شده است.

              

 
خواندن این مطالب را نیز به شما توصیه میکنیم :ارتباط با مردان متاهل

ویژگی مردان متاهل

ویژگی مردان مجردلطفاً دیدگاه ها ، پرسش ها و تجربیات خود را در مورد هشتمین قانون واقعی عشق : با مردان متاهل آشنا شويد با ما در میان بگذارید

نام : *
ایمیل : *
دیدگاه : *
   

مریم در تاریخ 1391/10/08 نوشته:

من با مردی که قبلا عاشقش بودم و خانواده ام نذاشتن باهاش ازدواج کنم و الان او متاهل است رابطه دارم چون بعد از دو سال که باهاش هیچ ارتباطی نداشتم بازم فراموشش نکردم، و هر روز بهش فکر کردم حالا باهاشم، نمی خوام زندگیش را خراب کنم تا وقتی که مجردم باهاش هستم. شما بگید چیکار کنم؟

توییتر از Vine پرده برداشت

مهدی رحمتی از تیم ملی فوتبال کناره‌گیری کرد!

بزرگترین پازل جهان

فناوری جدید باتری با 10 برابر عمر باتری‌های کنونی

چشمتان چند مگاپیکسل است

جسد مجری «ورزش از نگاه‌ دو» در خانه‌اش کشف شد

خوردن گوشت بدن یک دوست برای زنده ماندن در سرما!!

جدول تغییرات ایجاد شده در تیم های لیگ برتر در نقل و انتقالات نیم فصل

شهاب حسینی و نگار جواهریان در "حوض نقاشی"

عکس روز - آقای رئیس جمهور دست به فرمان شد!

عکس - زین الدین زیدان در نقش بابا نوئل!!

طبخ کباب 150 متری در اوکراین

زنی که 11 سال مو های خود را کوتاه نکرده

افزایش بی سابقه قیمت بنزین در آمریکا

فوران آتشفشان اتنا در ایتالیا

سنگ فرش کردن مکانیزه خیابان در هلند

چتری برای حلزون

قروباغه بند انگشتی

اگر جذابم چرا مجرم؟ (قسمت ششم) بررسى "اولوتهاى رابطه"

رژیم های غذایی مبتنی بر گروه خونی - واکسن آنتی ژن

سربازان فرانسه در مالی

خشم مردم کره جنوبی از آزمایش هسته ای کره شمالی