طالع بینی

  تبلیغات

طالع بینی

    1390/12/07


 

طالع بینی


 


طالع بینی یک نظام اعتقادی است که به مطالعه موقعیت اجرام آسمانی را در رابطه به زمان و مکان تولد یک فرد می پردازد و به منظور درک در مورد شخصیت و عادات فرد استفاده می شود. طالع بین ها معتقدند که موقعیت اجسام آسمانی مانند سیارات، خورشید و ماه به طور مستقیم بر زندگی بشر بر روی زمین تاثیر می گذارند. بسیاری از طالع بین ها طالع بینی را بیشتر از یک فرم هنری نمادین بلکه یک علم واقعی در نظر می گیرند. جامعه علمی طالع بینی را به شبه علم یا فولکلور خطاب کرده اند.


 


طالع بینی بر اساس موقعیت هشت سیاره، خورشید و ماه در منظومه شمسی ما است. موقعیت این اجرام آسمانی مربوط به روزها و ماه های خاص در یک سال است ، که به 12 گروه تقسیم می شوند که مربوط به 12 ماه از سال می باشند. این تقسیم به 12 بخش، منطقه البروج یا زودیاک نامیده می شود، که متشکل از 12 صور فلکی مختلف است که خورشید، ماه و سیارات که در طول یک سال گردش می کنند.


 


هر یک از صورت های فلکی، با توجه به اهمیت خاص به عنوان 12 نشانه منطقه البروج (برج حمل، برج ثور، جوزا، سرطان، لئو (شیر)، سنبله، ترازو، عقرب، قوس، برج جدی، دلو و حوت) شناخته شده اند. بسته به زمان سال تولد یک فرد ، هر فرد تحت تاثیر یک نشانه خاص است. با توجه به طالع بینی ها، برخی ویژگی های شخصیتی و عادات منحصر به فرد از فرد متولد شده تحت تأثیر یک علامت خاص توسط نشانه تعیین می شود. یکی از جنبه های ستاره شناسی، طالع بینی، پیش بینی های کوچک آینده نیز بر اساس علامت زودیاک فرد است.


ویژگی های عمومی در تمام نشانه های ماه ها وجود دارد که همان خصوصیات و ویژگی هایی که برای صدها  و هزاران سال  است، که هنوز تغییر نکرده اند.آن خصوصیاتی را که امروز برج دلو The Aquarian شامل می شود، همین ویژگی های برج دلو The Aquarian در هزار سال پیش وجود داشته است. این فقط چیزی است که صورت فلکی وسیری است که از منظومه شمسی به ارمغان می آورد .


اما تنها یک ایده کلی از خصوصیات و ویژگی هایی که یک فرد ممکن است داشته باشد به شما می دهد.


 


 


 خرید آنلاین کارت شارژ


    کتاب رازهای جذب دیگران

جذب دیگران

 آیا از بازیچه شدن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خسته شده اید؟آیا گاهی اوقات احساس می کنید کسی به حرف شما توجه نمی کند و یا به اندازه کافی مورد احترام قرار نمی گیرید؟آیا تاکنون دوست داشته اید که کنترل هر مکالمه یا موقعیتی را در دست بگیرید؟شما میتوانید با مطالعه اسرار موجود در این کتاب هر فردی را به هر کاری که دوست دارید وادار کنید و دیگر احساس ناتوانی نکنید!
با مطالعه این کتاب شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است و تشخیص دادن نیرنگها،تغییر دادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیتها با استفاده از دستورالعملهای آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده امکان پذیر شده است.

              

 
خواندن این مطالب را نیز به شما توصیه میکنیم :علم ستاره شناسی

طالع بینی

زودیاکلطفاً دیدگاه ها ، پرسش ها و تجربیات خود را در مورد طالع بینی با ما در میان بگذارید

نام : *
ایمیل : *
دیدگاه : *
   

توییتر از Vine پرده برداشت

مهدی رحمتی از تیم ملی فوتبال کناره‌گیری کرد!

بزرگترین پازل جهان

فناوری جدید باتری با 10 برابر عمر باتری‌های کنونی

چشمتان چند مگاپیکسل است

جسد مجری «ورزش از نگاه‌ دو» در خانه‌اش کشف شد

خوردن گوشت بدن یک دوست برای زنده ماندن در سرما!!

جدول تغییرات ایجاد شده در تیم های لیگ برتر در نقل و انتقالات نیم فصل

شهاب حسینی و نگار جواهریان در "حوض نقاشی"

عکس روز - آقای رئیس جمهور دست به فرمان شد!

عکس - زین الدین زیدان در نقش بابا نوئل!!

طبخ کباب 150 متری در اوکراین

زنی که 11 سال مو های خود را کوتاه نکرده

افزایش بی سابقه قیمت بنزین در آمریکا

فوران آتشفشان اتنا در ایتالیا

سنگ فرش کردن مکانیزه خیابان در هلند

چتری برای حلزون

قروباغه بند انگشتی

اگر جذابم چرا مجرم؟ (قسمت ششم) بررسى "اولوتهاى رابطه"

رژیم های غذایی مبتنی بر گروه خونی - واکسن آنتی ژن

سربازان فرانسه در مالی

خشم مردم کره جنوبی از آزمایش هسته ای کره شمالی